Новини та статті

iOS 10 буде доступна для завантаження 30 вересня

iOS 10 буде доступна для завантаження 30 вересня

30 вересня відбудеться реліз фінальної версії нової програмної платформи iOS 10, призначеної для iPhone, iPad і iPod touch. Такий висновок можна зробити після слів американської співачки Барбари Стрейзент, яка звернулася до глави Apple з особистим проханням.

Справа в тому, що Стрейзенд стала недолюблювати продукцію Apple за те, що голосовий помічник компанії неправильно відтворює прізвище виконавиці. Вона звернулася до Кука з проханням виправити недолік, і він вирішив не доводити невдоволення до ненависті і пообіцяв особисто внести поправку в програму голосового асистента. За його словами, виправлена версія Siri з’явиться 30 вересня. Таким чином, глава Apple визначив дату релізу нової операційної системи iOS 10 для iPhone, iPad і iPod touch.

Програмна платформа нового покоління отримала покращений «Пункт управління» з додатковими сторінками, присвяченими відтворення музики і «клавіші Home». Покращені засоби керування фотобібліотекою, в числі інших нововведень з’явилася ідентифікація людей, зображених на фото, засобами самого пристрою.

Додаток «Карти» трохи підтягнулося до аналогу від Google: покращення торкнулися інтерфейсу, що забезпечує більш зручне управління, так і функціональності. Серед удосконалень інтерфейсу можна виділити інтерактивні повідомлення, розширену функціональність 3D Touch і покращені гаджети.

Істотні зміни торкнулися сервіс iMessage, яке дозволяє тепер відправляти і приймати анімовані наклейки, знімати фото, не залишаючи вікно чату, оформляти балони повідомлень спецефектами.

Якщо інформація підтвердиться, то з 30 вересня iOS 10 буде доступна для безкоштовного завантаження на наступних пристроях: – iPhone 6(s), iPhone 6 Plus(s Plus), iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPod touch 6G, iPad Air, Air iPad 2, iPad mini 2/3/4, iPad Pro. На iPhone 7 і iPhone 7 Plus операційка буде встановлена за замовчуванням.