Новини та статті

Apple Watch врятували життя 76-річному японцю

Нещодавно Apple Watch в черговий раз врятували життя людині. Гаджет направив Гастона Д'Акіно в лікарню після того, як виявив у нього проблеми з серцем. Ця новина не може не тішити адже серед нас багато власників розумних годинників.

Не дивлячись на гарний настрій і самопочуття Д'Акіно, дві з трьох його коронарних артерій були закупорені, а частина, що залишилася функціонувала тільки на десять відсотків.

Гастон був в церкві в Гонконзі, коли на Apple Watch прийшло повідомлення про раптове підвищення серцебиття:

"Раніше я читав про ці випадки, тому знав, що все серйозно", - сказав він. "Це був чіткий сигнал, а не двозначний. Годинник повідомив, що у мене підвищений серцевий ритм ".

Приїхавши в лікарню, Гастон Д'Акіно звернувся до лікаря. Він повідомив, що не знає, для чого конкретно приїхав в лікарню, але це порадили зробити Apple Watch. На запитання про самопочуття пацієнт відповів, що все відмінно, але ось діагностика показала зовсім протилежне.

Тепер Д'Акіно намагається не розлучатися зі своїми Apple Watch. На його думку, одна з головних особливостей годинника в тому, що він завжди на руці, щоб не сталося. І завжди стежить за всім необхідним.

Потерпілий навіть отримав електронного листа від Тіма Кука. У ньому глава Apple висловив вдячність за розказану історію і побажав Гастону якнайшвидшого одужання. Згідно з його словами, саме такі ситуації мотивують на подальшу роботу.