Новини та статті

Кращі програми для обробки фотографій на iPhone

Кращі програми для обробки фотографій на iPhone

   В App Store тисячі додатків для фотообробки. Ми відібрали сім кращих редакторів, які будуть корисні любителям мобільної фотографії.

1)Enlight Photofox (безкоштовно, додаткові можливості по підписці)

Enlight Photofox - друга версія популярного редактора для обробки фотографій. У ньому є велика колекція фільтрів, які користувач може самостійно налаштовувати. У другій версії з'явилася можливість роботи з шарами і редагування RAW-файлів.

2)VSCO (безкоштовно)

Одне з найпопулярніших додатків в своїй категорії. Розробники VSCO створили фоторедактор з великою кількістю красивих фільтрів, а також з великою базою інструментів для тонкої настройки знімка.

3)Snapseed (безкоштовно)

Знаменитий фоторедактор, який купила Google в 2012 році. У Snapseed є унікальні функції, які допоможуть поліпшити фотографію - наприклад «Кисть» і «Вибіркова корекція». З їх допомогою можна редагувати окремі ділянки зображення.

4)Facetune (платно)

Додаток від творців Enlight. Facetune - кращий фоторедактор для ретуші особи. Фотографії, оброблені в Facetune, виглядають більш природно, на відміну від конкурентів.

5)Adobe Lightroom (безкоштовно)

Цей редактор підійде для тонкої корекції знімка. У Lightroom є велика кількість налаштувань для зміни кольору і освітлення фотографії.

6)TouchRetouch (платно)

Популярний редактор, за допомогою якого можна прибрати небажані об'єкти з фотографії.

7)Lens Distortions (безкоштовно)

У Lens Distortions є велика кількість відблисків, які допоможуть прикрасити фотографію. Кожен ефект можна ретельно налаштувати, а на фотографію накласти фільтр.