Новини та статті

AirPods: все, що потрібно знати про нові безпровідні навушники Apple

AirPods: все, що потрібно знати про нові безпровідні навушники Apple

У середу в рамках презентації iPhone 7 і Apple Watch 2 компанія Apple представила нові безпровідні навушники AirPods. За задумом розробників компанії, унікальна конструкція гарнітури робить прослуховування музики легким та комфортним.

Навушники AirPods з процесором Apple W1 ефективно передають дані по бездротовій мережі, відтворюють звук високої якості і працюють без підзарядки довше конкурентів. При цьому вони підтримують функції Siri: голосовий помічник доступний звичайним подвійним тапом.

AirPods налаштовуються в одне торкання і підключаються до пристроїв автоматично. Навушники розуміють, коли користувач знімає – в цей момент відтворення призупиняється. AirPods працюють однаково добре з iPhone, Apple Watch, iPad і Mac. Досить витягнути гарнітуру з чохла і вона готова до роботи з усіма пристроями, надіти її – і вона миттєво підключиться до девайсу.

За усіма можливостями AirPods варто процесор W1, розроблений спеціально для цього пристрою. Він забезпечує безпровідне з’єднання, дозволяючи AirPods чудово звучати і працювати без збоїв. Крім того, саме завдяки процесору W1 заряд акумулятора витрачається ефективніше, ніж у інших моделей на ринку.

Безпровідні навушники AirPods дозволяють слухати музику 5 годин від однієї зарядки. За заявою Apple, це найкращий показник галузі. А з безпровідним зарядним чохлом, що забезпечує кілька додаткових циклів зарядки, вони можуть працювати більше 24 годин. Всього 15 хвилин в чохлі — і можна слухати музику ще 3 години.