Новини та статті

Джерела повідомили про ще одне масштабне нововведення в iPhone 2017 року

Джерела повідомили про ще одне масштабне нововведення в iPhone 2017 року

Система ненав’язливих повідомлень Apple Watch – найважливіша перевага «розумних» годинників Apple над іншими пристроями. Завдяки інноваційній технології Taptic Engine, переносний пристрій сповіщає про вхідні повідомлення різними способами і абсолютно непомітний для оточуючих. За повідомленням японського ділового видання Nikkei, компанія Apple планує використовувати схожу систему оповіщення в iPhone наступного покоління.

В Apple Watch привід лінійного переміщення Taptic Engine прийшов на заміну класичного вібраційному мотору. В основному це було необхідно, щоб забезпечити точну роботу 3D Touch. Taptic Engine дозволяє отримати більш короткі і точні коливання різної сили. Завдяки особливому механізму всередині корпусу, гаджет немов стосується користувача у відповідь.

«Новий пристрій [iPhone 2017] дозволить створювати більш складні тактильні вібрації завдяки невеликому, але високопродуктивному мотору всередині», – пише Nikkei.

Передбачається, що мова йде про технології Taptic Engine, яка в нових iPhone буде задіяна у всіх стандартних додатках. Коли користувач буде отримувати повідомлення або натискати на дисплей, він буде відчувати тактильний контакт — різний для кожного типу дії.

За даними Nikkei, починаючи з iPhone 7 компанія Apple вперше за свою історію порушить звичний дворічний цикл оновлення iPhone, якого дотримувалася з 2007 року, і перейде на трирічний цикл оновлення. В якості причини такого рішення вказується «вичерпний резерв удосконалення смартфонів», а також уповільнення ринку мобільних пристроїв.

Глобальний редизайн iPhone запланований на 2017 рік. За відомостями джерел, смартфон отримає повністю скляний корпус, а його дисплей буде займати всю поверхню передньої панелі. Датчик відбитків пальців, динамік і інші елементи будуть вбудовані в екран.

Раніше аналітики IHS Technology повідомили про зміну в модельному ряді смартфонів Apple: базової стане модель з 32 ГБ флеш-пам’яті. З великою ймовірністю, компанія Apple не просто прибере 16-гігабайтну версію, замінивши її моделлю з 32 ГБ флеш-пам’яті, але і збільшить об’єм вбудованої пам’яті двох інших модифікацій – до 128 і 256 ГБ відповідно.