Новини та статті

Названо дату початку продажів iPhone 8

Названо дату початку продажів iPhone 8

Американська компанія Apple почне приймати попередні замовлення на iPhone 8 вже 15 вересня, через три дні після презентації нового смартфона. 

Про це повідомляє портал Macerkopf з посиланням на інсайдерів. 

Згідно з інформацією видання, в магазинах новий флагман від Apple з’явиться через тиждень, 22 вересня. Однак офіційно в корпорації дату старту продажів нового телефону не називали. Крім того, за непідтвердженою інформацією, яку публікує Macerkopf, на прес-конференції, крім iPhone 8, компанія Apple презентує Apple Watch 3 і нове покоління Apple TV. 

Раніше були опубліковані фото фінального прототипу нового смартфона виробництва американської корпорації Apple Inc. iPhone 8. Згідно з інформацією видання, iPhone 8 дійсно трохи більший, ніж iPhone 7, але помітно менший, ніж iPhone 7 Plus. 

Він схожий на Galaxy S8 за зовнішнім виглядом, і для більшості власників повинен бути відносно зручний для використання однією рукою. Зазначається, що задня кришка смартфона виконана зі скла для підтримки бездротової зарядки. Також iPhone 8 має 5,8-дюймовий безрамковий дисплей, а у верхній частині дисплея є проріз під динамік і датчики.