Новини та статті

Вийшли другі бета-версії watchOS 4.3.1 і tvOS 11.4

Вийшли другі бета-версії watchOS 4.3.1 і tvOS 11.4

watchOS 4.3.1 beta 2 для Apple Watch, а також tvOS 11.4 beta 2 для Apple TV 4 і Apple TV 4K тепер доступні розробникам.

watchOS

Починаючи з першої бета-версії watchOS 4.3.1, Apple почала попереджати користувачів про те, що підтримка старих додатків зникне з виходом майбутньої версії watchOS. Імовірно watchOS 5 буде представлена ??на WWDC 2018 року і вийде тієї ж осені.

Під удар потрапляє ПО зроблене для watchOS 1. Компанія хоче, щоб розробники використовували більш нові інструменти програмування, а також займалися оновленням своїх додатків. А, так як раніше вони цього не робили, Apple використовує такі методи.

У березні для всіх користувачів Apple Watch стала доступна watchOS 4.3. У свіжій версії додані нові джерела даних для циферблата Siri, повернута можливість управляти музикою iPhone, а також з'явилася підтримка портретної орієнтації для Нічного режиму.

tvOS

tvOS 11.4 перетворює Apple TV в динамік з підтримкою AirPlay 2. Ця фіча дозволяє парувати музику одночасно на кількох пристроях.

У березні для всіх користувачів Apple TV стала доступна tvOS 11.3. У свіжій версії додана підтримка відповідності частоти кадрів старим Apple TV, а також новий розділ з відео в Apple Music.