Новини та статті

Думка: Apple Watch 2 повторять успіх iPhone

Думка: Apple Watch 2 повторять успіх iPhone

Враховуючи, що Apple досягає успіху в продажах iPhone і iPad, керівництво покладало великі надії і на Apple Watch, представлені восени 2014 року. Однак незабаром стало ясно, що носимому пристрою першого покоління не судилося стати основним продуктом компанії.

Навіть найпалкіші фанати «розумні» годинники від Apple зізнаються, що гаджет не зробив революцію на ринку, не змінив «правила гри», як очікували багато. Хоча за перший рік обсяги продажів Apple Watch перевищили продажі iPod і iPhone за аналогічний період, безпосередньо порівнювати ці пристрої не зовсім коректно: iPod вийшов ще в 2001 році, а iPhone спочатку був доступний тільки в одного оператора.

Найбільш яскравим свідоцтвом того, що попит на смарт-годинник виявився нижче, ніж прогнозувала Apple, стало рішення компанії не оприлюднювати цифри продажів. В Купертіно, як відомо, при будь-якій можливості звітують про свої досягнення.

Однак говорити про провал Apple Watch не можна, адже навіть такий революційний продукт, як iPhone, не підкорив ринок відразу. Того ж iPod знадобилося кілька років, перш ніж він завоював популярність. З Apple Watch відбудеться те ж саме, впевнений співзасновник TheTechBlock і TechHunter Ібрагім Абдель. Журналіст назвав кілька ознак того, що наступне покоління Apple Watch справить фурор на ринку.

Для початку представлена кілька місяців тому watchOS 3, нарешті, зробить пристрій дійсно комунікабельний. watchOS 1 і 2 були достатньо функціональні, але страждали від прикрих проблем і обмежень. В першу чергу ОС не могла похвалитися швидкодією. Користувачі частіше ніж хотілося бачили коліщатко запуску додатків: дратівливі затримки спостерігалися не лише при підвантаження даних з iPhone, але і в інтерфейсі операційної системи. Іншим недоліком була складна логіка програмної платформи. У watchOS третього покоління Apple усунула ці недоліки.

Якщо ж відкласти убік програмне забезпечення, Apple Watch 2 принесе ряд важливих апаратних покращень. З моменту запуску першої версії годин минуло вже майже 18 місяців, тому у Apple було достатньо часу, щоб прокачати технічні характеристики гаджета. Журналіст звернув увагу на те, як прогресує iPhone кожні рік-два.

«ДО МОМЕНТУ ЗАПУСКУ APPLE WATCH 2, ЙМОВІРНО, ВІДБУДЕТЬСЯ ВЖЕ БЛИЗЬКО ДВОХ РОКІВ ПІСЛЯ АНОНСУ ОРИГІНАЛЬНОЇ МОДЕЛІ. ТІЛЬКИ ЗАДУМАЙТЕСЯ, ЩО ЗА 24 МІСЯЦІ МОЖЕ ЗРОБИТИ APPLE, ЯКІЙ ДОСТУПНІ ВСІ САМІ ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЙ? ВІДПОВІДЬ: ДУЖЕ БАГАТО.

ПОДИВІТЬСЯ НА ПОПЕРЕДНІ IPHONE І ПОДУМАЙТЕ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗІ СМАРТФОНОМ ЗА 24 МІСЯЦІ. МІНЯЄТЬСЯ ПРАКТИЧНО ВСЕ: ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ, ПРОЦЕСОР, ЕКРАН, КАМЕРИ, ДАТЧИКИ І НАВІТЬ МАТЕРІАЛИ КОРПУСУ. ПОРІВНЯЙТЕ IPHONE 5S І IPHONE 6S. З ТОЧКИ ЗОРУ ПРОДУКТИВНОСТІ І ТЕХНОЛОГІЙ – ЦЕ НЕБО І ЗЕМЛЯ. ПОДІБНОГО СТРИБКА ВАРТО ЧЕКАТИ І ВІД APPLE WATCH ЦІЄЇ ОСЕНІ», – ДІЛИТЬСЯ ДУМКОЮ ЖУРНАЛІСТ.

Що стосується характеристик пристроїв, то, за наявними даними, Apple Watch 2 отримають GPS-модуль, покращений вологозахист, барометр, потужну начинку, більш ємний акумулятор. Крім того, годинники будуть володіти вбудованою камерою і зможуть здійснювати дзвінки по FaceTime.

На полиці магазинів Apple Watch повинні надійти в кінці року. Ідеальним стане випуск Apple Watch 2 в святковий сезон, коли продажі пристроїв традиційно зростають. Дата офіційної презентації новинки залишається невідомою. Але не виключено, що Apple презентує години 7 вересня разом з iPhone 7.