Новини та статті

Ще більше iPhone X до свят

Ще більше iPhone X до свят

   На американському сайті Apple скоротилися терміни доставки iPhone X, можливо, і користувачі зможуть отримати заповітні смартфони в якості подарунка на новорічні свята.

   Рівно до «чорної п'ятниці» і початку передноворічного шопінгу Apple скоротила термін доставки своєї флагманської моделі в США на один тиждень. Зараз iPhone X доведеться чекати 1-2 тижні, замість 2-3. Для російських покупців термін залишився колишнім - 2-3 тижні, однак, є ймовірність, що і він скоротиться.

   Раніше в мережі з'явилася інформація про те, що Apple зіткнулася з труднощами при виготовленні одного з елементів камери під назвою «Ромео», саме цей компонент відповідає за роботу функції FaceID.

   У вересні аналітик компанії KGI Securities Мінг-Чі Куо припустив, що Apple не впорається з попитом на iPhone X до кінця року. За підрахунками експерта, компанія зможе зібрати не більше 12 млн смартфонів до кінця 2017 року, а попит на новинку буде в кілька разів більше. Відповідно поставки затримаються до лютого-березня 2018 року.

   Однак зараз стало видно, що ситуація змінилася, і більшість замовлень надійде до покупців до Нового Року.