Новини та статті

Співробітники магазинів Apple регулярно отримують смертельні загрози від покупців

Співробітники магазинів Apple регулярно отримують смертельні загрози від покупців

Колишній співробітник Apple Store розповів британській Business Insider про умови роботи в Apple. Інтерв’ю досить рідкісне, так як всі службовці компанії підписують угоду про конфіденційність, яка зобов’язує їх не виносити на публічне обговорення подібні питання.

За словами екс-співробітника Apple, який побажав залишитися анонімним, своїм працівникам у Великобританії компанія платить близько 8 фунтів  в годину. Співробітники не отримують бонуси від продажів, тому багато хто не може собі дозволити продукцію, яку продають.

Кар’єрне зростання в умовах Apple Store – вкрай рідкісне явище, пише видання. За п’ять років з 2011 по 2015 рік, торгова точка змінила кілька менеджерів і майже всі з них були з інших компаній, на кшталт Dixons або HMV.

«ВОНИ ХОЧУТЬ ВИПРАВИТИ ТАКЕ ПОЛОЖЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ «LEAD AND LEARN»: СЛУЖБОВЦЯМ ПРОПОНУЮТЬ ВИРІШУВАТИ ЗАВДАННЯ МЕНЕДЖЕРА, ЗАЛИШАЮЧИСЬ ПРИ ЦЬОМУ РЯДОВИМ СПІВРОБІТНИКОМ. У НАС В МАГАЗИНІ БУЛО КІЛЬКА ДОСТОЙНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗІ СТАЖЕМ 5 РОКІВ І ВОНИ ПРОДАВАЛИ БІЛЬШЕ ІНШИХ. ОДНАК ВОНИ ЯК І РАНІШЕ СПЕЦІАЛІСТИ АБО ЕКСПЕРТИ (ДВІ НАЙНИЖЧІ ПОСАДИ В APPLE).

НАСКІЛЬКИ МЕНІ ВІДОМО – А У МЕНЕ ЗАЛИШИЛИСЯ ЗВ’ЯЗКИ З ЦИМИ ЛЮДЬМИ ЗА ЦІЄЮ ПРОГРАМОЮ ЩЕ НІКОГО НЕ ПІДВИЩИЛИ ДО МЕНЕДЖЕРА. У МАГАЗИНІ Є РЯД ПОСАД, ЩО ПРИНОСИТЬ БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ, АЛЕ ВСІ ВОНИ ТЕХНІЧНІ, НАЧЕБТО СПІВРОБІТНИКА ВІДДІЛУ ТЕХПІДТРИМКИ GENIUS BAR. ЦЮ РОБОТУ ВСІ НЕНАВИДЯТЬ, ТОМУ ЩО ДОВОДИТЬСЯ МАТИ СПРАВУ З НЕЗАДОВОЛЕНИМИ КЛІЄНТАМИ».

Як розповів екс-співробітник Apple, їм нерідко приходять смертельні загрози від незадоволених покупців компанії. При цьому працівникам не надаються бонуси, навіть якщо вони зможуть укласти корпоративний контракт на сотні і тисячі фунтів.

Інсайдер зазначив, що як і в кожній професії, тут є свої переваги. Так співробітники Apple Store отримують хороші знижки на продукцію Apple і дисконт в 15% при покупці акцій Apple.

Business Insider звернувся за коментарями до Apple, але в компанії відмовилися підтвердити або спростувати цю інформацію.