Новини та статті

У AirPods 2 з'явиться система шумозаглушення і вологозахист

У AirPods 2 з'явиться система шумозаглушення і вологозахист

Аналітики Barclays повідомили про те, що на початку 2019 року вийде нова версія бездротових навушників AirPods з шумозаглушенням і захистом від попадання води.

Безумовно, через маленький розмір в AirPods важко реалізувати розвинуту систему шумозаглушення, як в повнорозмірних навушниках. Проте, робота в цьому напрямку вже ведеться. Йдеться про зміни в дизайні пристрою, які дозволять знизити кількість зовнішнього шуму.

Судячи за даними Bloomberg, Apple випустить дві нові моделі навушників. Перша вийде в 2018 році і отримає окремий співпроцесор для функцію «Привіт, Siri». Друга з'явиться на початку 2019 року і стане водонепроникною.

Ймовірно, AirPods нового покоління будуть пропускати менше зовнішніх шумів саме через впровадження вологозахисту. Для її реалізації необхідно  буде встановити ??заглушки і додаткове спеціалізоване покриття. Вони і будуть перешкоджати проникненню сторонніх шумів. Так що, швидше за все, так звана система шумозаглушення - це неминуче і приємне доповнення до захисту від води.

Також фахівці Barclays впевнені, що попит на фірмові навушники Apple буде рости і до кінця 2018 року Apple продасть близько 30 мільйонів AirPods.

Оригінальні AirPods надійшли в продаж в кінці 2016 року. З тих пір вони продаються у величезній кількості, а інші компанія все ще не змогли представити гідного конкурентна.