Новини та статті

Презентація iPhone 8: Як відбувалися заходи Apple раніше і чого чекати 12 вересня

Презентація iPhone 8: Як відбувалися заходи Apple раніше і чого чекати 12 вересня

Щорічно у вересні компанія Apple презентує нову модель iPhone. Цей рік також не став винятком. Шанувальники "яблучних" гаджетів моментально розгледіли в листівці таємні знаки і натяки, а Apple room тим часом згадав, як відбувалися заходи Apple раніше і чого чекати від презентації 12 вересня.

Вересень 2015 року. Нові "айфони" і величезний iPad 

9 вересня 2015 року Apple провела традиційну осінню презентацію. Компанія представила iPhone 6 і 6 Plus, великий iPad Pro (12,9 дюйма) і просунутий Apple TV. 2015-го року вперше був представлений "айфон" кольору рожеве золото. 

Березень 2016 року. Маленький iPhone

Цього дня Apple представила смартфон iPhone SE з 4-дюймовим екраном. Це перший 4-дюймовий смартфон компанії з часів виходу iPhone 5S - моделі 6 і 6S мали велику діагональ. Також під час презентації 21 березня Apple представила зменшену версію планшетів iPad Pro з екраном 9,7 дюйма - як у "звичайних" айпадів. 

Вересень 2016 року. "Айфон" без роз'єму для навушників 

Торік Apple провела презентацію 7 вересня, традиційно представивши нові моделі телефонів – iPhone 7 і 7 Plus. Обидві моделі вийшли без порту для навушників і стали водонепроникними. Крім того, на презентації анонсували нову модель годинника Apple Watch і бездротові навушники Apple AirPods. 

Червень 2017 року. Найпотужніший Mac і "розумна" колонка

Презентація затягнулася на 2,5 години, а під час неї представили одразу кілька новинок. Насамперед похвалилися "розумними" годинником: у watchOS з'явиться новий "розумний" циферблат. Чимало втішних відгуків під час презентації отримала iOS 11. "Siri — не тільки голосовий помічник. Вона розуміє, чого ви хочете". Також під час презентації новинок від Apple компанія представила оновлений iMac Pro. "Найпотужніший Mac, який ми коли-небудь створювали", - повідомили в компанії 

Чого чекати від презентації 12 вересня

Дата презентації нового "айфона" стала відома зовсім недавно. Корпорація розіслала запрошення представникам профільних видань, в якому значилося, що захід Apple відбудеться 12 вересня.

Презентація вперше буде проведена в новому кампусі Apple Park, а саме в конференц-центрі, що вміщує в себе тисячу осіб і має назву "театр Стіва Джобса". 

Згідно з різними витоками, під час презентації Apple готується представити одразу три моделі iPhone - новий iPhone 8 і два поліпшених iPhone 7, вперше представлених минулого року.