Новини та статті

Відключаємо автопідписку Apple Music

Відключаємо автопідписку Apple Music

Apple Music вже радує мільйонами композицій, але думки про платну підписку не дають спокою? Відключимо автоподовження, а платити чи ні - вирішимо вже через три місяці.

Перший день липня зустрів нас приємним оновленням з боку Apple. З виходом iOS 8.4 і OS X 10.10.4 користувачів чекали новий додаток Музика і оновлена версія iTunes 12.2.0, а разом з ними і музичний сервіс Apple Music - гучна відповідь Spotify, Google Music і всій індустрії потокової музики. Перші три місяці використання сервісу будуть доступні абсолютно безкоштовно, а далі користувачеві буде запропонована платна підписка. Вартість місяця використання Apple Music за індивідуальною підпискою обійдеться  від $ 1,99 / $ 2,99 до $ 9,99 / $ 14,99 (США).

Перед початком використання тестового тримісячного періоду, Apple передбачила примусове підтвердження з боку користувача на оформлення платної підписки та пролонгації використання сервісу після 90 днів безкоштовного мовлення. Саме цей факт і відлякує потенційних користувачів - платити за кота в мішку ніхто не хоче. Але від підписки можна відмовитися.

Варіант відписки в iTunes (на Mac)

Обов'язкова умова для використання Apple Music на Mac - встановлений iTunes версії не нижче 12.2.0. В оновленому додатку з'явилося кілька нових вкладок в розділі Музика. Для підписки на сервіс і отримання 3 місяців безкоштовного використання відкрийте вкладку Для вас. Якщо ви знаходитесь в розділі iTunes Music, App Store або будь-якому іншому онлайн-меню магазину, досить прокрутити екран і в нижньому лівому кутку вибрати пункт «Пробний період (90 дн)».

Вибравши пункт 3 міс безкоштовно, вам буде запропоновано визначитися з тарифним планом. Тут вже вирішувати вам: для себе коханого або для всіх домочадців, які як і ви прагнуть залишатися зі своєю музикою скрізь і всюди.

А тепер увага! Якщо ви ніколи не купували альбоми або музику в магазині iTunes Store (куплені в App Store додатки не в рахунок), Apple зустріне вас вікном верифікації. Підтвердження строго обов'язково і без нього підписатися на Apple Music буде неможливо.

Перевірка платна і її вартість складає від $ 0,99 (залежить від країни, до якої підв'язаний аккаунт). Гроші списуються відразу, після того як ви підтвердите CVV код вашої картки у відповідному меню. І цього, на жаль, не уникнути. До сервісу Apple Music верифікація не має ніякого відношення, а є обов'язковою умовою з боку Apple, що робить можливим будь-які покупки в iTunes Store.

Продовжуємо оформляти підписку. Наступне спливаюче вікно проінформує вас про те, що підписка на Apple Music платна і становить n-нну сумму (залежить від країни і тарифного плану).

Не сумнівайтеся і сміливо натискайте Купити. Гроші списуватися не будуть, а замість цього на вашу поштову скриньку прийде лист-підтвердження від Apple такого змісту:

Сам сервіс Apple Music буде активований негайно і ви можете приступити до вибору своїх музичних уподобань, але поки зверніть увагу на те що міститься в листі посилання «Управління підписками». Перейшовши за посиланням, ви потрапите на сторінку управління підписками. Потрапити в це меню можна і через властивості облікового запису в iTunes, відкривши відповідний пункт меню.

У меню, будуть відображатися діючі активні підписки для вашого акаунта. Все, що нам залишається - відключити оновлення.

Тепер у вас попереду три безкоштовних місяці використання сервісу Apple Music. Чи підписуватися на потоковий сервіс надалі - ваше особисте рішення, яке ви приймете усвідомлено, уникнувши автоматичного списання коштів з картки.

Варіант відписки в iOS

Про те як підписатися на Apple Music з пристрою під управлінням iOS і про принципи його роботи ви знайдете у відповідному огляді, а ми відразу перейдемо до справи і припинимо продовження підписки з меню управління оновленого додатка Музика в iOS 8.4.

Перейдіть на вкладку Для вас і відкрийте меню вашого облікового запису, тапнувши по відповідній піктограмі. Потім виберіть пункт Підписки - Управляти.

В відкрившомуся меню, вимкніть повзунок Автовідновлення (його потрібно перетягнути - простий тап не спрацює).

Автоподовження підписки на Apple Music відключено. Попереду у вас 90 днів безкоштовного використання сервісу з моменту його активації.