Новини та статті

Як отримати максимум функцій від HomePod

Як отримати максимум функцій від HomePod

На YouTube каналі Apple Support з'явилося нове відео, в якому показано, як власники HomePod отримують максимальну віддачу від пристрою вартістю 349 доларів.

9 лютого Apple випустила розумну колонку HomePod. Інженери доклали чимало зусиль, оснастивши її семи  високочастотними динаміками і сабвуфером. HomePod визначає характер приміщення, в якому вона знаходиться, і налаштовує звук так, щоб не відволікати слухача.

Для тих, хто не знає, що можна  робити з HomePod і як її використовувати, Apple випустила серію відеоуроків. Минулого тижня три відеоролика показали, як налаштувати параметри HomePod, як використовувати сенсорні елементи управління смарт-колонкою і як відтворювати музику за допомогою Siri. 16 лютого на YouTube каналі Apple Support з'явилося нове відео, в якому показано, як отримати максимум корисних функцій від пристрою.

З ролика можна дізнатися, як використовувати Siri для відтворення музики, прослуховування останніх новин, погоди і т.д. Відео також показує, як направляти виклик на HomePod і як диктувати текст через смарт-колонку (для цього iPhone і HomePod повинні використовувати одну і ту ж мережу Wi-Fi). І, нарешті, дається інформація, як управляти елементами розумного будинку, просячи Siri включити або відключити їх. Віртуальний помічник також може регулювати рівень яскравості розумних джерел світла.