Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
063 33 265 25

063 022 66 77
067 1 0990 33

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00
Головна Запис офіційних програм з App Store

Запис офіційних програм з App Store

  Прогрес привів до того , що прив'язка до конкретного робочого місця принаймні для «білих комірців» і творчих професій відтепер в минулому. На даний момент на піку мобільності та автономності знаходяться по праву планшетні комп'ютери , які своєю потужністю обійшли вчорашні десктопи і багато сьогоднішніх ноутбуків , а габаритами наблизилися до кишенькових калькуляторів.

Потенціал планшетів - найбільш відомими є звичайно ж планшети iPad від Apple - воістину величезний , проте далеко не всі користувачі можуть його розкрити , так як не всі програми легко доступні з моменту придбання. Пристрій після покупки не містить в пам'яті практично нічого з того , чим ми звикли користуватися - немає програм для спілкування , роботи з файлами , перегляду медіа -контенту. Однак проблеми - не означає відсутність можливостей , і ви можете переконатися в цьому , звернувшись до нас за такою послугою , як установка додатків на iPhone , iPad , iPod у Львові , швидко , якісно і недорого. 

У фірмовому інтернет- магазині компанії Еппл App Store на даний момент доступно для скачування - безкоштовно чи ні - більше 500 тисяч різноманітних додатків , на всі випадки життя. Присутні тут як найпростіші казуальні ігри, електронні будильники й щоденники , так і складні програми для бізнесу , мистецтва , навчання , обробки фотографій і так далі. Всі ці програми премодеріруеми фахівцями , тому потрапляють туди тільки перевірені , якісні , безпечні і корисні програми .

 Для того , щоб встановити всі ці радощі , потрібно пройти процедуру реєстрації. А так як це не так вже і легко тому , краще довірити це заняття фахівцям сервісного центру Apple Room . Ми проведемо таку операцію , як установка програм на iPhone , iPad , iPod у Львові гарантовано швидко і якісно. Вам не доведеться довго розбиратися , що звідки скачати , так як відповідно до ваших побажань ми встановимо всі програми на ваші iPhone , iPad так , що вони будуть завжди під рукою. При цьому ми передамо вам створений в AppStore аккаунт, щоб ви могли користуватися ним і надалі. Ми записуємо всі основні безкоштовні а також багато платних програм , куди входять різного роду програми, такі як навігатори які працюють по європі без інтернету, перекладачі, офісні програми, ігри і багато чого іншого. Також в пакет програм входять найпопулярніші програми із різних розділів. Пакет програм коштує 200 грн. Після оплати Ви можете у будь який час оновлювати у нас програми і дозаписувати будь які інші абсолютно безкоштовно.

Свіжі статті