Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
063 33 265 25

063 022 66 77
067 1 0990 33

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00
Головна Перепрошивка, розблокування iPhone, iPad, iPod

Перепрошивка, розблокування iPhone, iPad, iPod

  Перепрошивка ( оновлення прошивки ) 

Ваш айфон почав працювати погано? Вам не вистачає деяких (або багатьох) функцій , але ви знаєте , що ваш айфон може їх надати? Це питання прошивки , і тільки. І у випадку , якщо вам потрібно розширити функціональні можливості гаджета - iPhone , iPad або iPod touch , а також у разі , якщо iOS устройтва почала « глючити » , працює з перебоями або не запускається зовсім - вам потрібно оновлення прошивки , тобто системних файлів вашого пристрою. Варто сказати також, що прошивка зачіпає тільки програмну частину пристрою - жодного втручання в апаратну частину iPhone , iPad , iPod touch не відбувається , тобто корпус відкривати не потрібно .

 Перепрошивка iPhone , iPad , iPod touch  - процес , при якому відбувається зміна прошивки телефону на більш свіжу. Оскільки версії прошивок постійно оновлюються , встановлена у вас версія з часом морально застаріває , і деякі важливі програми перестають підтримуватися . Так що перепрошивка iPhone , iPad , iPod touch виключно важлива , навіть якщо ніяких особливих проблем з нею не спостерігається - ні глюків , ні гальм . 

Ця процедура проводиться кількома методами. Один з них - це Recovery Mode , він проводиться за допомогою iTunes . Другий спосіб , який відрізняється більшою універсальністю - метод DFU Mode . При використанні даного методу операційна система iPhone , iPad , iPod touch як би обходиться , і перепрошивка iPhone , iPad , iPod touch здійснюється без її участі , безпосередньо. 

Розблокування телефонів залочених під оператора 

Якщо Ви купили або Вам прислали телефон заблокований під оператора і по ньому Ви не можете дзвонити, Ви можете розблокувати свій девайс двома способами: 

1.Офіційне розблокування яке перетворить Ваш телефон в неверлок 

2.Неофіційне розблокування за допомогою R-sim чіпу 

При першому методі розблокування триває від 2 до 15 днів. Телефон подається на розблокування і стає неверлоком, тобто працює зі всіма операторами без будь-яки чіпів . Ціна розблокування залежить від того чи телефон знаходиться в чорному,сірому чи білому списку, ще залежить чи був сплачений контракт чи ні. Ви приносите нам в магазин свій телефон і ми визначаємо вартість розблокування 

Розблокування за другим методом відбувається протягом 10 хвилин. Вставляється підкладка-чіп під сім карту та налаштовується. Телефон бачить мережу та ним можна користуватись як неверлоком, він запам’ятовує вашу сім карту і можна втягати і вставляти карточку, виключати і включати телефон, все рівно телефон відразу знайде мережу. Якщо буде потреба вставити інші сім-карту телефон потрібно буде під неї налаштувати. Це займе кілька хвилин і він відразу буде працювати як неверлок. Проте у деяких операторів на які заблоковані телефони є різного роду обмеження. Наприклад, перевірка рахунку здійснюється не через команди зірочка і решітка а через програми операторів зв’язку, також бажано не оновлювати прошивку. У деяких версіях прошивок можливо не буде працювати відправка смс повідомлень та мобільний інтернет але можна поставити патч який допоможе уникнути цих труднощів.

Свіжі статті