Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
063 33 265 25

063 022 66 77
067 1 0990 33

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00
Головна Поклейка захисних плівок на екран iPhone, iPad, iPod

Поклейка захисних плівок на екран iPhone, iPad, iPod

 Це незабутнє відчуття , коли відклеюєте від екрану нового телефону або навіть планшетного комп'ютера захисну заводську плывку ... Ця дія стало просто ритуалізованою , це - те саме що ляскання бульбашок в упаковці. Однак , як тільки плівка відклеєно , екран відразу починають атакувати тверді мікрочастинки , які постійно перебувають в атмосфері великого міста - це пил і пісок. Від постійних атак навіть найміцніше скло з часом починає покриватися сіткою мікроподряпин і мутніти.

 Однак , навіть без урахування шкідливого впливу мікрочастинок - зазвичай телефон носять у кишені , де можуть знаходитися ключі , запальничка , дрібниця та інше - все це здатне залишити на склі вашого айфона помітні подряпини , і ваш настрій буде безнадійно зіпсовано. Здавалося б , така дрібниця , а як неприємно ! За статистикою , сліди користування помітні на склі неозброєним поглядом вже через місяць після розпакування. Від мікроподряпин не врятує навіть чохол - в деякому сенсі буде ще гірше. Так як пил з екрану і внутрішній поверхні чохла буде грати роль абразиву , коли ви виймаєте або ховаєте iPhone

Саме тому фахівці нашого сервісного центру Apple Room радять відразу ж після покупки планшета або смартфона купити захисну плівку на екран iPhone і iPad . Такі плівки вже користуються заслуженою популярністю серед любителів продукції Еппл . Плівки випускаються під формат будь-якої нової продукції Apple і спеціально для iPhone і iPad , так що проблем стикування розмірів просто не існує. Як відомо , вже існує ціла галузь промисловості , що спеціалізується виключно на аксесуарах до продукції Apple

Захисні плівки на екран iPad будуть необхідні для тих , хто активно користується своїм планшетом у відрядженнях або на відпочинку, в місцях , де потенційно високий ризик подряпати планшет або залити його чим-небудь - в поїздах , літаках , в кафе. Наш сервіс- центр здійснює продаж захисних плівок як на стандартний iPad , так і на планшет iPad mini . Ви можете наклеїти їх самостійно , однак це справа досить тонка і вимагає навичок. Тому краще разом з покупкою плівки замовте відразу послугу її нанесення , так як грошей це не буде коштувати , і нервів збереже досить багато. 

Нанесення захисної плівки на iPhone - це операція , в чомусь  схожа на поклейку шпалер. У всякому разі , можливі « косяки » тут ті ж - крива поклейка і повітряні бульбашки. І те , й інше абсолютно не в'яжеться з уявленнями про естетику . « Їй-богу , вже краще подряпини ! » - Напевно скажете ви в серцях. Видалити ж безнадійно зіпсовану плівку - теж заняття проблематичне . Однак , наш сервісний центр проведе нанесення захисної плівки на екран Apple iPad , iPod , iPhone у Львові без всяких проблем і, звичайно , з гарантією - ніяких бульбашок не буде .  

Свіжі статті