Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
093 11 72 984

098 117 13 17
(сервісний центр)

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00
Головна Безкоштовне налаштування та обрізка сім-карт для iPhone

Безкоштовне налаштування та обрізка сім-карт для iPhone

   Якщо уважно розібратися з характеристиками телефону iPhone і планшета iPad , ми побачимо , що пристрої ці мають спеціальний слот для установки сім-карт спеціального формату Micro -SIM , який також відомий як 3FF SIM . Нові телефони iPhone 5 пішли ще далі , і картки стали вже Nano -SIM (або 4FF SIM ) . Українські оператори зв’язку вже перейшли на випуск сім-карт такого формату . 

   Так що користуватися iPad з модулем 3G або ж iPhone 4 можливо - практично , вся різниця між звичною нам SIM картою і MicroSIM - в наявності або відсутності пластикового поясу навколо чіпа картки . Фізично , розмір карти формату MicroSIM становить 12 * 15 мм. А це вже майже вдвічі менше , ніж стандартний розмір картки , звично використовуваної в мобільних пристроях. Але при цьому , площа контактної зони чіпа , а також розташування на ньому контактів - однакові. Ось вам і прогрес , скажете ви. 

   Проблема з усуненням зайвих міліметрів з картки легко і невимушено вирішується нашими фахівцями в сервісному центрі Apple Room . Ми обрізаємо картку до розміру мікро- сім або нано -сім . Однак , проводячи таку операцію самостійно , ви ризикуєте необоротно пошкодити картку. Процес обрізання сімки мало схожий на процес вирізання сніжинок в дитячому саду. Як мінімум , для цього в жодному разі не можна застосовувати ножиці , якими б гострими вони не були . Так ви точно зіпсуєте карту - утворюється зазубрений край або ви пошкодите контакти . Обрізати сім-карту до MicroSIM і NanoSIM допоможе спеціальний обрізувач . Крім усього іншого , наші фахівці зроблять так , що використовувати свою сімку ви зможете і в звичайних телефонах - після обрізання залишається пластикова рамка - перехідник для стандартного слота. Так що , якщо ви плануєте використовувати сімку в різних пристроях - замовте у нас таку операцію , як обрізання SIM- карти до Micro -SIM і Nano -SIM , що застосовуються в iPhone і iPad .

Свіжі статті