Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
093 11 72 984

098 117 13 17
(сервісний центр)

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00
Головна Установка навігації для iPhone, iPad

Установка навігації для iPhone, iPad

  Телефони iPhone вже перетворилися на цілий культ , місцями виправдано , частіше - ні , проте заперечувати цього не можна. Можливості апарату майже безмежні , однак для того , щоб ними скористатися , необхідно витратити час і зусилля , це раз , а друге - більшості ці безмежні можливості не потрібні. Однак , є як мінімум одна річ, яка буде дуже корисна завзятим мандрівникам і туристам - це мобільний навігатор . Його можна встановити в iPhone або в планшет iPad і ніколи більше не губитися в незнайомому місті .

  Зробити це не так вже й складно , володіючи деякими навичками роботи з додатками айфона і маючи можливість викачувати їх. Зробіть з вашого iPhone або iPad суперсучасний GPS- Навігатор. Для цього необхідне спеціальне програмне забезпечення - воно зручно і дружелюбно до користувача і дозволяє вам завантажувати будь-які доступні карти. Цей навігатор iGo - вже має вбудовану відмінну карту Європи. Можливість пошуку по містах і аж до вулиць присутня.

  Є вже і навігатор нової серії - це IgО primo . У ньому , проте , застосовується вдалий движок від першого варіанту навігатора , який встановлений в мільйонах пристроїв по всьому світу. Проте , нова версія стала ще більш швидкої і надійної , отримавши широкий набір нових функцій. Навігація стала більш детальної , було оновлено графічне оформлення навігатора , введена підтримка HD -дозволи екрану .

Ця програма при установці включає в себе близько 40 країн світу - Андорра , Австрія , Болгарія , Боснія і Герцеговина , Бельгія , Угорщина , Великобританія , Ватикан (було б де заблукати ) , Угорщина , Голландія , Греція , Німеччина , Гібралтар , а також Данія , Республіка Кіпр , Іспанія , Ірландія , Італія , країни Прибалтики , Монако , Ліхтенштейн , Люксембург , Норвегія , Португалія , Польща , Румунія , Сан-Марино , Сербія , Словенія , Словаччина , Туреччина , Україна , Франція , Фінляндія , Хорватія , Чорногорія , Чехія , Швейцарія і Швеція.

Установка цього додатка цілком можлива на всі пристрої Apple , навіть на iPod touch , але працювати цей додаток буде лише на тих пристроях , в яких встановлений чіп A -GPS. Таким чином , якщо ви ще не придбали планшет або телефон Apple , однак плануєте зробити це і використовувати на ньому програму - навігатор , рекомендація майстрів нашого сервісного центру - брати модель , в якій є 3G. Моделі ж iPhone або iPad , в яких відсутній 3G -модуль , для автомобілістів , що використовують навігатор , інтересу не представляють - адже це означає , що в них немає GPS- приймача , а значить , завантажене додаток буде просто відображати карту , без динаміки .

Свіжі статті