Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
093 11 72 984

098 117 13 17
(сервісний центр)

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00
Головна Створення особистого аканту в App Store

Створення особистого аканту в App Store

  Аудиторія користувачів новеньких гаджетів від компанії Apple неухильно розширюється. iPhone і iPad завойовують все більшу популярність з кожною новою моделлю , незважаючи на свою освіжаючу вартість . Кожна модель викликає справжній ажіотаж в місцях продажів і в інтернеті. Ось що значить грамотний маркетинг .

Отже, ви придбали один з гаджетів Еппл - неважливо , iPhone або iPad . Після того , як ви вдосталь намилувалися пристроєм , прийшла пора його включати і користуватися. Однак пристрій практично порожньо - все необхідно купувати на AppStore , авторизованій майданчику продажу програмних продуктів та програм Apple. Заходимо туди , однак у вас запитують Apple ID . Що це таке і що робити далі , ми розповімо в цій статті.

 Справа в тому , що єдина можливість для завантаження будь-яких ігор , додатків і програм на ваш iPhone або iPad з тією прошивкою , котороая була при покупці - це через AppStore. Тут і зберігаються всілякі перевірені компанією Apple додатки. І щоб їх звідти вийняти і встановити собі , потрібно мати акаунт , тобто обліковий запис в аппстора . А ось його створення для користувачів з України являє собою певну проблему. Проблема в наступному: при реєстрації аккаунта необхідно вказувати адресу електронної пости , який був би зареєстрований на резидента США або будь-якої країни взагалі , з якою Apple працює. Крім того , необхідно вказувати реальну адресу і дані банківської картки банку-резидента однієї із зазначених вище країн . З Україною офіційне співробітництво фірмою Apple не налагоджено , в цьому і полягає проблема .

 Наші фахівці можуть допомогти в цьому випадку. Ви можете як замовити у нас вже готовий аккаунт на Appstore , так і замовити створення нового унікального аккаунта з можливістю безкоштовного скачування додатків. Така процедура , як створення аккаунта в AppStore , для незнайомих з процесом може представляти реальну трудність і неабияк попсувати нерви. Набагато краще за невеликі гроші замовити цю процедуру нам . так ви збережете час і нерви , а також отримаєте гарантію , що аккаунт в AppStore буде працювати як слід , без косяків .

Свіжі статті