Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
093 11 72 984

098 117 13 17
(сервісний центр)

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00

Статті RSS 2.0

Компанію яка збирає iPhone звинуватили в отриманні хабарів на мільйони доларів

Компанію яка збирає iPhone звинуватили в отриманні хабарів на мільйони доларів

Влада Тайваню в рамках антикорупційного розслідування , яке ведеться відносно місцевих виробників , звинуватили п'ятьох співробітників компанії Foxconn в хабарництві. Точні розміри незаконних виплат не повідомляються , проте мова йде про суму понад п'ять мільйонів доларів. Foxconn є основним складальником продукції компанії Apple.

Як повідомляє Cnews , тайванські власті пред'явили звинувачення в хабарництві п'ятьом колишнім співробітникам Foxconn. У період з 2009 по 2011 роки всі вони отримували від постачальників подарунки у вигляді оплати різних послуг і розваг . Коли вони покинули компанію, не уточнюється.

Читати повністю...

Apple запатентувала гнучкий дисплей з сонячною батареєю для iPhone і iWatch

Apple запатентувала гнучкий дисплей з сонячною батареєю для iPhone і iWatch

Бюро патентів і торгових марок США оновило патент Apple на технологію інтеграції сонячних батарей в дисплейні панелі смартфонів , планшетів , плеєрів і «розумних» годинників. Оновлений документ передбачає використання гнучких і вигнутих екранів , а також підтримку мультисенсорних панелей.
В Apple говорять , що фізичні розміри РК- дисплеїв продовжують рости , збільшується обсяг споживаної ними енергії , тому дана розробка покликана вирішити проблему щодо швидкої розрядки мобільних пристроїв. У патенті описується гібридна система , що припускає розміщення сонячних панелей і датчиків на гнучкому екранному модулі.

Читати повністю...

Біограф Стіва Джобса вважає, що Apple купляє Beats через відео

Біограф Стіва Джобса вважає, що Apple купляє Beats через відео

Автор біографії Стіва Джобса Уолтер Айзексон вважає , що Apple прийняла рішення про придбання компанії Beats Electronics не через аудіотехніку або музичну служби . На його думку , ця покупка має для Apple стратегічно важливе значення , так як головна мета каліфорнійського гіганта - розвиток власного відеосервісу .
« Айзексон вважає , що угода Apple і Beats пов'язана не з навушниками або потоковим музичним сервісом , а саме з відео. За його словами , Тім Кук хоче , щоб Джиммі Йовіне працював над онлайн -бізнесом Apple , а також допоміг компанії випустити телевізійний продукт , про який пліткують в Інтернеті останні кілька років. Apple купує Beats , тому що компанії не вдається самій домовитися з усіма виробниками контенту в індустрії » , - пише Billboard.

Читати повністю...

Apple - як і раніше світовий лідер з продажу планшетів

Apple - як і раніше світовий лідер з продажу планшетів

Компанія Apple як і раніше є світовим лідером з продажу планшетів , проте Samsung продовжує скорочувати відставання від свого конкурента , повідомляє аналітична компанія ABI Research . За даними експертів , у першому кварталі 2014 два вендора відвантажили на двох 29400000 пристроїв , що відповідає 71 % від світового обсягу .

У I кварталі 2014 в усьому світі було випущено 41,3 млн планшетів , не включаючи пристроїв без логотипів . Apple реалізувала 16,4 планшетів , що на 10,1 % менше , ніж у 2013 році , Samsung , навпаки , збільшила поставки на 10,8 % до 13 млн штук. Трійку провідних виробників планшетів замикає ASUS , яка в першому кварталі випустила 2,1 млн пристроїв , включаючи модель Google Nexus 7 . Щодо минулорічного показника розмір відвантажень практично не змінився.

Читати повністю...

i0n1c зробив джейлбрейк iOS 7.1.1

i0n1c зробив джейлбрейк iOS 7.1.1

Експерт у галузі комп'ютерної безпеки Стефан Ессер , більш відомий під ніком i0n1c , зробив джейлбрейк для операційної системи IOS 7.1.1 . Про це свідчить скріншот, в неділю опублікований хакером в Twitter.

 Ессер виклав скріншот джейлбрейк -магазину Cydia , запущеного на iPhone 5с.  Згідно написів на екрані , смартфон працює на операційній системі iOS 7.1.1 , версія Cydia - 1.1.9 . Ессер додав , що експлоїт для джейлбрейка IOS 7.1.1 заснований не на довгому ланцюжку вразливостей , а використовує всього один баг в ядрі.

Apple розповсюдила програмне оновлення IOS 7.1.1 , призначене для мобільних пристроїв компанії , 22 квітня. Видима зміна в прошивці виявилося всього одна: в App Store прямо під цінником додатки з'явився ярлик « Вбудовані покупки» . Крім цього в прошивці.. Читати повністю...<< пред1...  155156157158159160161след >>