Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
063 33 265 25

063 022 66 77
067 1 0990 33

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00

Статті RSS 2.0

«ВКонтакті» незабаром повернеться в App Store

«ВКонтакті» незабаром повернеться в App Store

Чутки про те, що додаток «ВКонтакте» на айфон і айпед були видалені із App Store по причині наявності на сервісі порнографічних відеоматеріалів , підтвердилися. Про причини видалення офіційних клієнтів з App Store розповів голова відділу по розробці соціальної мережі “Vk” Андрій Рогозів .

Додаток «ВКонтакте» для iPhone пропав з App Store 26 квітня. Напередодні в п'ятницю з магазину зникла і версія для IPad. програми досі не повернулися , тому у нових користувачів немає можливості їх скачати . У юзерів , що завантажили додатки раніше , вони продовжують працювати.

Також можна безкоштовно було закачати їх в магазині “Apple Room” тому що вони були збережені у нас на акаунті на...

Читати повністю...

Foursquare випустила нову програму Swarm для iPhone

Foursquare випустила нову програму Swarm для iPhone

Розробники дуже популярної програми Foursquare запустили окремий додаток Swarm для пошуку друзів які є неділеко від них і « відміток » в кафе , кінотеатрах та інших закладах. Цей оригінальний додаток для пристроїв на операційній системі IOS  буде позбавлено даного функціоналу . Творці Foursquare вирішили розділити сервіс на два додатки . Новий клієнт Swarm призначений тільки для того,щоб чекінитись а основна програма буде використовуватися для відгуків , рекомендацій і пошуку недалеко місць з високим рейтингом. У рамках нової концепції Foursquare має намір змагатися з такими сервісами , як Yelp , основною функцією яких є надання інформації про нові місцях для відвідування .

Тепер всі геолокаційні функції Foursquare зібрані в одному додатку . На стартовому екрані Swarm показує.. Читати повністю...

Інформація про випуск Apple iPhone 6

Інформація про випуск Apple iPhone 6

Ходить багато слухів що у вересні або у жовтні компанія Apple випустить два нових iPhone з великими дисплеями. Дуже багато аналітиків та експертів стверджують що Apple випустить одразу два телефони. Один  з 4.7 дюймовим екраном а інший з 5.5 дюймовим екраном.  Також є інформація що працівники заводу Foxconn на якому і виготовляють айфони зливають фото та інформацію про вихід девайсу з великим дисплеєм. Випускаючи такі розміри екранів компанія Apple має задуматись і про нові розширення для таких розмірів дисплеїв. Розширення має досягнути 441 піксель на дюйм що є дуже високим показником порівняно із 326 ppi який актуальний зараз у останніх моделях...

Читати повністю...


<< пред1...  149150151152153154