Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
063 33 265 25

063 022 66 77
067 1 0990 33

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00

Apple випустила фотоальбом, присвячений рекламній кампанії "Знято на iPhone"

Apple випустила фотоальбом, присвячений рекламній кампанії "Знято на iPhone"


Рекламна кампанія «Знято на iPhone», яка стартувала по всьому світу в 2014 році, виявилася настільки дієвою і популярною, що в Купертіно вирішили віддячити їй учасників особливим подарунком. Ним став ексклюзивний альбом з найкращими фотороботами, надісланими користувачами iPhone з усього світу. Чи не подумує дехто зайнятися видавничим бізнесом?

Зовні альбом нагадує представлену двома тижнями раніше книгу «Designed by Apple in California». Обидва видання виконані в загальній стилістиці, розрізняючи хіба що забарвленням обкладинок і, як не дивно, габаритами. Розглядати «Галерею», а саме таку назву отримав збірник, належить в горизонтальній орієнтації, тоді як Артбук - у вертикальній.

Новий альбом - друга частина серії, дебют якої відбувся в минулому році. Тоді крім самого видання Apple надіслала фотографам пару кипенно-білих рукавичок. Мабуть, натякаючи на високу цінність альбому і вимагаючи до нього особливо дбайливого ставлення. Комплектація подарункового видання 2016 року випуску з невідомої причини вийшла не настільки багатою.
Куди важливіше, втім, виявилося його наповнення. Альбом містить кілька сот сторінок, на кожну з якої нанесено від одного до десятка зображень. Кожне з них свого часу минуло ретельний відбір і було відзначено як кращих робіт справжніми професіоналами своєї справи. Мабуть, придумати більш бажаний подарунок і справді було б складно.

Читайте також:

Після успішного старту iPhone 6 і iOS 8 Тім Кук вирішив подарувати співробітникам Apple тиждень вихідних
Apple вибила у постачальників знижки на комплектуючі для iPhone 7
Історія однієї шахрайки, якій повірили навіть в компанії Apple
Apple задумалася про виробництво власних фільмів і серіалів
Тім Кук: липень став рекордним місяцем для App Store, розробники додатків вже заробили понад $50 млрд

Коментарі до статті:

comments powered by Disqus