Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
093 11 72 984

098 117 13 17
(сервісний центр)

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00

Час – гроші: як заряджати iPhone в два рази швидше

Час – гроші: як заряджати iPhone в два рази швидше

Чим більше функцій смартфона і планшета ми використовуємо, тим швидше сідає батарея. Але згадуємо ми про виснаження заряду як завжди в останню хвилину. Єдиного рецепту, який дозволив би повністю зарядити «сів» комунікатор за кілька хвилин, звичайно немає. Однак є кілька корисних рекомендацій, які допомагають пришвидшити цей процес.

Нижче п' ять простих порад, які дозволять заряджати смартфон швидше — не тільки iPhone 6s, але і моделі попередніх поколінь.

1. Увімкніть Авіарежим

При включенні режиму «У літаку» смартфон відключає мобільний зв’язок, Wi-Fi, GPS, позбавляє всякої активності програми, яким потрібний зв’язок. Іншими словами — економить електроенергію, а значить, заряджається швидше. Слід враховувати, що в цьому режимі ви не зможете приймати дзвінки та короткі повідомлення, не кажучи вже про WhatsApp та інші соцмережі.

2. Використовуйте зарядку для iPad

Стандартний зарядний пристрій для iPhone передбачає зарядку з силою струму в 1 ампер, а адаптер iPad підтримує 2,1 ампера. Саме тому ви можете зарядити свій iPhone до 100% з допомогою потужного зарядного пристрою менш ніж за годину. Але ви повинні знати, що цей лайфхак працює тільки з iPhone 6 і iPhone 6s. Заряджати більш ранні моделі за допомогою адаптера від iPad, звичайно, можна, але добитися прискорення процесу не вдасться.

3. Переверніть смартфон екраном вниз

Якщо перевернути екраном вниз iPhone під управлінням iOS 9, смартфоні перестане показувати всякі оповіщення і включати екран при цьому, за рахунок чого економиться електроенергія. Якщо вони економніше витрачають електроенергію, то і заряджаються швидше, вірно? Вірно!

4. Використовуйте Режим енергозбереження

На iPhone є режим роботи при майже розрядженій батареї, називається Режим енергозбереження, а знаходиться в розділі Акумулятор налаштувань ОС. Його включення економить електроенергію і процес зарядки проходить швидше.

5. Дотримуйтесь температурного режиму

Високі і низькі температури згубні для акумуляторів. Не тримайте телефон де притаманні сильні відблиски сонця, біля обігрівача або біля відкритого вікна взимку. Краща температура для цього процесу коливається близько 22 °С.

Читайте також:

З'явилися перші відгуки про iPad Pro 10.5
Масове виробництво смарт-годин Apple Watch почнеться в січні
Вийшла watchOS 4.2
Siri від Apple стане віртуальним психологом
Що покаже Apple на сьогоднішній презентації

Коментарі до статті:

comments powered by Disqus