Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
063 33 265 25

063 022 66 77
067 1 0990 33

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00

Тім Кук розповів про роботу Apple над доповненою реальністю і натякнув на Apple Car

Тім Кук розповів про роботу Apple над доповненою реальністю і натякнув на Apple Car

Видання Washington Post опублікувало розширне інтерв’ю з генеральним директором Apple Тімом Куком, в якому він відповів на питання ро смартфонах iPhone, проектах компанії в галузі доповненої реальності і штучного інтелекту, а також приватності користувачів і бізнес компанії в азіатському регіоні. У спілкуванні з журналістами він натякнув на розробку автомобіля Apple.

Кук заявив, що Apple робить ставку на доповнену реальність в довгостроковій перспективі. Корпорація активно інвестувала і продовжить вкладати зусилля в цю область. Гендиректор припускає, що доповнена реальність може стати наступною обчислювальною платформою, додавши, що в будь-якому випадку технологія матиме величезний вплив на ринок.

«Я ВВАЖАЮ, ЩО ДОПОВНЕНА РЕАЛЬНІСТЬ – ВИКЛЮЧНО ЦІКАВА І ВАЖЛИВА ТЕХНОЛОГІЯ. ТОМУ ТАК, МИ БАГАТО ПРАЦЮЄМО НАД ЦИМИ РЕЧАМИ УСЕРЕДИНІ КОМПАНІЇ», – СКАЗАВ КУК.

Apple давно вивчає можливості технологій доповненої реальності, адже компанія зробила кілька значущих поглинань в цій галузі: наприклад, Metaio, Flyby Media і Faceshift. Варто додати, що в минулому Тім Кук також називав віртуальну реальність «дуже крутою» технологією з деякими потенційно цікавими застосуваннями. Крім того, в лютому минулого року стало відомо, що Apple запатентувала шолом віртуальної реальності.

У кінцевому ж рахунку, за словами керівника Apple, такі феномени, як все більший розвиток технологій штучного інтелекту і доповненої реальності, які будуть робити iPhone більш значущим продуктом. Тім Кук відзначив, що компанія докладає чимало зусиль до того, щоб сторонні додатки добре працювали на її смартфонах. «Ось чому ви зараз бачите навколо так багато iPhone, з допомогою яких користувачі ловлять покемонів», — зазначив він.

На питання журналістів про розробку власного автомобіля Apple Тім Кук відповів, що не готовий обговорювати ще не представлені продукти. «Я не можу відповісти на питання про те, що ми ще не анонсували», – сказав він з посмішкою.

Читайте також:

Apple впровадила технологію «звукових відбитків» iTunes Match для Apple Music
Apple через три місяці після початку продажу, як і раніше, не справляється з попитом на iPhone 6
Apple приєднується до співпраці в сфері штучного інтелекту
Стартап Qnovo представив технологію, здатну в 4 рази скоротити час зарядки смартфона
Universal викупила у Sony права на зйомки біографічного фільму про Стіва Джобса

Коментарі до статті:

comments powered by Disqus