Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
063 33 265 25

063 022 66 77
067 1 0990 33

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00

Голова Apple: вам потрібні Apple Watch, просто ви ще про це не знаєте

Голова Apple: вам потрібні Apple Watch, просто ви ще про це не знаєте

«Розумні» годинники від Apple Watch красиві, технологічні і корисні для здоров’я. Але, як і багато чого в цьому світі, далекі від досконалості. Голова Apple Тім Кук, тим не менш, впевнений, що зовсім скоро споживачі на ринку усвідомлюють всю принадлежність носимого комп’ютера компанії і не захоче з ним розлучатися.

В інтерв’ю Джиму Крамеру з Mad Money, генеральний директор Apple провів аналогію з пристроями iPod та iPhone, які також викликали хвилю скептицизму. Але в підсумку всі знають, наскільки популярними вони виявилися.

«Через кілька років люди будуть говорити, як ми могли навіть задуматися про те, щоб не носити Apple Watch, — заявив він. — Адже ці годинники будуть робити так багато для вас. І тоді це буде справжній успіх».

Apple Watch не можна проігнорувати. Це перший принципово новий продукт Apple, придуманий і розроблений після відходу з життя Стіва Джобса і під керівництвом Тіма Кука. Крім того, це перший продукт, в якому директор по дизайну Apple Джонатан Айв мав повний контроль над зовнішністю створюваного пристрою, так і над його інтерфейсом.

Тім Кук підкреслив, що Apple пропонувала і буде пропонувати людям продукти, які їм дуже потрібні, от тільки до усвідомлення цього факту користувачі приходять лише з часом.

«Ми збираємося і надалі пропонувати вам інноваційні продукти, без яких ви не зможете, — заявив гендиректор. — Просто на даний момент ви ще не знаєте, що вам потрібно».

За рік існування Apple Watch їх було продано, за оцінками аналітиків, близько 12 млн штук по всьому світу. Таким чином, «розумні» годинники від Apple виявилися вдвічі успішніше першого iPhone, чиї продажі за дебютний рік досягли лише 6 млн примірників.

Читайте також:

У столиці США з'явилися тротуари для пішоходів, що використовують смартфони
Через французький позов керівники Apple можуть опинитися у в'язниці
Яблука в борг: Apple планує розмістити облігації на 5 млрд доларів
«Дивовижні додатки» - нова реклама iPhone
ЗМІ: четверта бета-версія iOS 8 вийде 21 липня

Коментарі до статті:

comments powered by Disqus