Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
093 11 72 984

098 117 13 17
(сервісний центр)

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00

В Instagram з'явиться можливість скачати всі свої фотографії та відео

В Instagram з'явиться можливість скачати всі свої фотографії та відео

  Прес-секретар Instagram розповів журналісту TechCrunch, що компанія створює інструмент, який дозволить зберегти всі фотографії, відео та повідомлення, які були відправлені користувачем.

   Цей інструмент може допомогти користувачам покинути Instagram, щоб, наприклад, перейти в іншу конкуруючу соцмережу. Таким чином Instagram хоче не тільки полегшити життя користувачам, але і підкоритися новому закону  про конфіденційність, який з 25 травня буде діяти на всій території Європейського союзу. В одному з пунктів цього закону сказано, що компанії повинні надати клієнтам можливість перенесення власних даних.

   Історично склалося, що Instagram ускладнює експорт контенту. У соціальній мережі можна зберегти зображення і відео на пристрій, в тому числі і власне. Це незважаючи на те що Instagram скоро виповниться вісім років, а кількість користувачів перевищує позначку 800 млн. Для порівняння, в Facebook така можливість з'явилася в 2010 році, коли соцмережі було шість років.

  Невідомо, чи зможуть користувачі зберегти списки підписок, коментарі та оцінки «Подобається». Також неясно, чи будуть фотографії та відео завантажуватися в оригінальній якості або в стислому вигляді.

Читайте також:

Китайський оператор розсекретив технічні характеристики і дату початку продажу iPhone 6s
Чому 3D Touch набагато краще, ніж все, що може запропонувати Android
Екран iPad mini 4 навіть краще, ніж у iPad Air 2
Apple додасть програму iTunes в магазин Windows Store
Apple купила стартап, що перетворює смартфон на кінокамеру

Коментарі до статті:

comments powered by Disqus