Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
063 33 265 25

063 022 66 77
067 1 0990 33

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00

Через помилку в iOS 8 скидання параметрів призводить до видалення файлів з iCloud Drive

Через помилку в iOS 8 скидання параметрів призводить до видалення файлів з iCloud Drive

Користувачі iOS 8 виявили помилку, пов'язану з роботою функції для скидання налаштувань операційної системи. Разом з видаленням всіх налаштувань з iPhone і iPad зникають також файли, що зберігаються в хмарному сервісі iCloud Drive.

Про дивну поведінку iOS 8 першим повідомив користувач форуму MacRumors. Коли він спробував скористатися функцією «Скинути всі налаштування» в розділі Настройки -> Основні -> Скидання, то з подивом виявив, що пропали і файли в хмарі iCloud. Зокрема, він позбувся всіх документів в iWork. Відповідно до опису опції, вона лише скидає настройки, зберігаючи при цьому інформацію і медіафайли.

«З незрозумілої причини скидання налаштувань в iOS 8 призводить до видалення документів в iWork. - Розповів користувач форуму. - Якщо ви використовуєте офісний пакет Apple, вам не рекомендується скидати настройки на iPhone і iPad, в іншому випадку ви позбудетеся всіх своїх документів ».

Cloud Drive прийшов на заміну сервісу «Документи і дані iCloud» і працює за тим же принципом, що і Dropbox, Яндекс.Діск, Google Drive та інші. Після первісної синхронізації він відкриває доступ до контенту з комп'ютерів, а також мобільних пристроїв і прозоро синхронізує вміст між ними. iCloud Drive дозволяє зберігати в хмарі будь-які файли - документи, відеозаписи, фотографії і т.д.

На даний момент прямий доступ до iCloud Drive мають користувачі Windows. В середині вересня Apple випустила оновлену Панель управління iCloud для PC. Для власників Mac доступ до сервісу і раніше обмежений - відкривати файли можна тільки через сайт icloud.com. Використовувати службу з Finder можна буде в операційній системі OS X Yosemite, яка вийде в жовтні цього року.

Читайте також:

Blue Box Стіва Джобса буде продана на аукціоні
iOS 10 дозволяє замінювати слова на смайлики в чатах
З'явився перший огляд годинника Apple Watch Nike+
Додаток TabiMouse перетворить iPhone в мишку для iPad
Випуск iWatch з сапфіровим дисплеєм перенесли на листопад

Коментарі до статті:

comments powered by Disqus

Товари по темі:

Apple iPhone 5s 16gb Gold
249 $
Apple iPhone 5s 16gb Silver
249 $
Apple iPhone 5s 16gb Space Gray
279 $
Apple iPhone 6 Plus 64GB Space Gray (Neverlock)