Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
063 33 265 25

063 022 66 77
067 1 0990 33

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00

Джонатан Айв про Apple Watch: такої кількості моделей немає ні у одних смарт-годинників на ринку

Джонатан Айв про Apple Watch: такої кількості моделей немає ні у одних смарт-годинників на ринку

Головний дизайнер Apple Джонатан Айв на цьому тижні провів лекцію в Лондонському музеї дизайну, на якій розповів про роботу над годинником Apple Watch і обговорив проблеми сучасного дизайн-освіти. Текстова версія інтерв'ю опублікована на сторінках видання Dezeen.

Айв розповів, що при створенні першого носимого комп'ютера Apple відправною точкою стала можливість максимальної персоналізації. Так як це самий особистий з усіх продуктів компанії, годинник повинні бути унікальними, щоб користувач міг підібрати модель «під себе». «Одна з найскладніших завдань, з якою ми зіткнулися, полягає в тому, що всі люди воліють ходити в різному, - сказав Айв. - Тому ми створили не окремий продукт, а цілу систему ». Айв назвав годинник «гнучкою системою» і в цьому, на його думку, ключова перевага Apple Watch перед конкурентами.

В Apple розробили три різні колекції годин - Apple Watch, Apple Watch Sport і Apple Watch Edition в двох розмірах - 38 мм і 42 мм. Корпуси виготовлені зі спеціальних сплавів на основі нержавіючої сталі - полірованої або кольору «чорний космос», анодованого алюмінію сріблястого кольору або кольору «сірий космос», а також 18-каратного рожевого або жовтого золота.

Крім цього Apple створила цілу колекцію ремінців, включаючи Sport Band з високоякісного еластомеру, Milanese Loop на основі гнучкої сітки з магнітною нержавіючої сталі і Leather Loop з м'якої простроченої шкіри. Всього компанія запропонувала 34 різні модифікації Apple Watch. «Досить просто поміняти ремінець і стиль принципово зміниться», - зазначив Айв.

У залі, де проводилася зустріч, 90% гостей складали молоді дизайнери. Вони з інтересом слухали визнаного майстра. Однак глядачі в аудиторії були приречені залишитися сторонніми спостерігачами, так як недостатньо професійні для цього. Головний дизайнер Apple розповів, що продукти компанії розробляє усталений колектив - проектна група налічує 18 осіб. Жоден з них за 15 років не виявив бажання покинути стіни Купертіно.

Айв вважає, що в сучасному дизайн-освіті настала серйозна криза. Більшість фахівців в цій області вивчають інженерний дизайн, не створюючи реальні продукти.

«Величезне число дизайнерів, з якими ми проводили співбесіду, не знають як створювати речі, тому що відвідування практичних лабораторій стоїть дуже дорого», - говорить Айв. - Це сумно, що ви можете витратити чотири роки свого життя, вивчаючи дизайн тривимірних об'єктів і не створити за цей час жоден предмет ».

Айв закликав дизайнерів вдосконалюватися у дрібницях, навіть якщо цього ніхто не оцінить: «99% користувачів ніколи не бачили і не побачать, що знаходиться всередині iPhone. Проте ми витратили на це дуже багато часу. Ми вважаємо, що так правильно, це важлива мотивація для нас ».

Читайте також:

Apple iPhone 7 вирішить проблему швидкої розрядки батереї
За рік число користувачів Apple Pay збільшилося втричі
У Мережу потрапило фото фронтальної панелі iPhone 7 з подвійним датчиком наближення і більш великим динаміком розмовним
Як встановити на Mac заставку у вигляді Apple Watch
Сьогодні Apple представить iOS 8, OS X 10.10 та інші продукти

Коментарі до статті:

comments powered by Disqus

Товари по темі:

Apple iPad Air 2 Wi-Fi 16 GB Gold
399 $
Apple iPad Air 2 Wi-Fi 16 GB Silver
399 $
Apple iPad Air 2 Wi-Fi 16 GB Space Gray
399 $