Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
063 33 265 25

063 022 66 77
067 1 0990 33

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00

Компанія Apple відзначає 40-річний ювілей

Компанія Apple відзначає 40-річний ювілей

Apple відзначає сьогодні свій 40-й день народження. За останні чотири десятиліття вона пройшла великий шлях від аматорського проекту, над яким працювали в гаражі, до найбільшої в світі корпорації з капіталізацією понад $ 600 млрд.

Рівно 40 років тому Стів Джобс разом з однодумцями в своєму маленькому гаражі приступив до створення першого в світі комп'ютера з операційною системою Macintosh. Ще молода компанія Apple Computers поступово почала набирати обертів трохи пізніше, але вже в кінці 80-х років минулого століття стан її різко погіршився. Її збитки досягли небачених масштабів і склали близько $ 2 млрд. Творець, ідейний натхненник каліфорнійської кузні макбуков Стів Джобс тоді був звільнений з компанії, але вже в 1997 році він повернувся, щоб зробити своє дитинча ще більш потужним.

І йому це вдалося. У 2001 році Джобс представив перший плеєр iPod. Через кілька років продажа iPod стала основним джерелом доходу компанії. Під керівництвом Джобса Apple до 2006 року істотно зміцнила свої позиції на ринку персональних комп'ютерів, чому сприяв перехід Mac на високопродуктивні процесори виробництва Intel. А потім були iPhone, iPad і Apple Watch.

В даний час Apple, що починала з продажу найпростіших комп'ютерних систем, полягавших в дерев'яні корпуса або валізи, має в своєму розпорядженні мережу з 480 магазинів в 18 країнах, а її чистий прибуток за 2015 рік перевищила $ 53 млрд.
 

У числі найбільш популярних пристроїв - музичні плеєри iPod, ноутбуки, настільні комп'ютери iMac, а також смартфони iPhone; останніми, за даними Apple, користуються в світі більше 1 млрд людей. Як зазначив в одному з недавніх інтерв'ю голова компанії Тім Кук, «ніхто не міг уявити», що iPhone будуть користуватися такою популярністю. На його думку, «це свідчення того, який вплив справила Apple на весь світ».

Як заявив у четвер президент працюючої в Кремнієвій долині аналітичної фірми Creative Strategies Тім Беджерін, «Apple визначила сучасний стиль життя, побудований навколо використання інтернету». «Продукція Apple під маркою Mac мала значний вплив на ринок, представивши маніпулятор типу" миша "і графічний інтерфейс для користувачів», - додав він.

Вітаємо компанію Apple з 40-річним ювілеєм! Підкорення нових висот, революційних пристроїв, геніальних ідей!

Читайте також:

Apple: 5 прогнозів, які не справдилися у 2014 році
Apple забула захистити Apple Watch від крадіжки
В Apple підтвердили, що айфони зі старими акумуляторами працюють повільніше
7 причин для покупки нової Apple TV
Apple начала продажи украинских фотовспышек iBlazr для iPhone и Android

Коментарі до статті:

comments powered by Disqus