Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

093 033 09 09
063 33 265 25

063 022 66 77
067 1 0990 33

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00

Смарт-брелок StoneTether зібрав на Kickstarter в 25 разів більше необхідної суми

Смарт-брелок StoneTether зібрав на Kickstarter в 25 разів більше необхідної суми

Місяць тому на сайті стартапів Kickstarter з'явився проект «розумного» брелка StoneTether, який відразу привернув увагу публіки. Квадратна таблетка трохи більше американського четвертака, дозволяє відстежувати місцезнаходження предметів на відстані в 150 метрів за допомогою смартфона або планшета, до якого вона підключається по Bluetooth 4.0.
Спочатку команда творців запросила у публіки $ 15 000 в якості початкового капіталу для запуску масового виробництва, однак ідея пристрою припала публіці до душі, тому рівень вкладених інвестицій перевищив необхідну суму майже в 25 разів.

Заявлений розробниками відстань в 150 метрів здається досить великим. В дійсності, воно є рекордним для пристроїв подібного класу. Крім цього StoneTether можна втопити майже на 10 метрів - і воно як і раніше буде передавати сигнали. Але цікавим StoneTether робить в першу чергу функціональність програми, за допомогою якого можна працювати з пристроєм. Додаток дозволяє включити звуковий сигнал на пристрої, який прикріплено до шуканої речі. Також воно дозволяє настроїти допустима відстань до кожного з StoneTether і попереджати про те, що ви залишаєте будинок, наприклад, без сумки з ноутбуком, ключів або контейнера з обідом.
Творці пристрою пропонують прикріпити StoneTether і до одягу дітей або до нашийника тварини - так користувач буде отримувати повідомлення всякий раз, коли дитина або тварина відійде далі, ніж на встановлене відстань. Хоча не варто забувати про 150-метрове обмеження.
Завдяки тому, що всі StoneTether об'єднуються в мережу, можна легко знайти річ, зазначивши екземпляр як втрачений. Як тільки інший подібний «розумний» гаджет виявиться поруч з вашою загубленою річчю, вона буде відзначена на карті, і її можна буде повернути. Також варто зазначити, що сигнали від StoneTether можуть передаватися в хмару, з яким буде пов'язано кілька пристроїв.

Залишити передзамовлення на StoneTether можна на сайті виробника. Вартість одного смарт-брелока становить 20 доларів.

Читайте також:

Про реальні плани Apple в автомобільній сфері: iCar - машина або сервіс?
У минулому кварталі 43% проданих смартфонів Apple припали на iPhone 7 і iPhone 7 Plus
Apple вдалося збільшити час активної роботи Apple Watch 2 до 10 годин
Що говорили критики про перший iPhone вісім років тому?
В Apple придумали новий варіант захисту iPhone від падінь

Коментарі до статті:

comments powered by Disqus