Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
063 33 265 25

063 022 66 77
067 1 0990 33

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00

Якою була б Apple, виявися Джобс м'якотілим і лояльною людиною?

Якою була б Apple, виявися Джобс м'якотілим і лояльною людиною?

Якщо ви знайомі з постаттю Стіва Джобса, то повинні знати, що кумир мільйонів був людиною не просто імпульсивним, але навіть вибуховим і вкрай вимогливим. Можливо, саме ця риса характеру Джобса укупі з вродженим перфекционизмом і дозволили Apple досягти таких висот. Але що було б, якби на місці Стіва більш лояльний і слабохарактерний людина? Це питання задали колишнім співробітникам «яблучної» корпорації, які працювали в різний час. І ось що вони відповіли.

«Я провела чимало годин свого свідомого життя, міркуючи про це, - сказала Дебі Коулман, праця в команді Macintosh. - Я все думала і думала, ходячи взад і вперед, але так і не знайшла відповіді на це питання ».

Незважаючи на настільки неоднозначну заяву, в недавньому інтерв'ю журналістам видання Recode Коулман відповіла, що все-таки не хотіла б відмовитися від настільки вимогливого ставлення Стіва і його ідеалізованих стандартів.

«Мабуть, деякі з його вимог були досить дивними і деколи нездійсненними, але вони того варті», - підсумувала Дебі.

А на думку Джоани Хоффман, роль якої в останньому байопіку про життя Стіва виконала Кейт Уїнслет, вся нерозумність бажань Джобса була пов'язана лише з його молодістю.

«Ми всі були так молоді і нерозумні, що це, безумовно, не варто ставити нам в провину», - уклала Хоффман.

Багато співробітників, які працювали в Apple під початком Джобса, надихалися його ідеями і вважали Стіва справжнім прикладом для наслідування. Для Дебі Коулман він був стандартом, на який хотілося рівнятися не тільки в сфері виробництва, але і з точки зору моральних поглядів. У той же час робота зі Стівом навчила співробітників не тільки розуміти його з півслова, а й давати йому відсіч, коли було потрібно.

Сьюзен Барнс, що працювала в Apple і знала Джобса особисто, вважає, що він вкрай високо оцінював людей, які могли кинути йому виклик і відстояти свою точку зору. За словами Барнс, навіть ті, хто наважився не послухатися Стіва і зробити щось по-своєму, в подальшому могли отримати від нього нечувану похвалу зі словами: «Спасибі, що не послухав мене». Для того щоб знайти до нього підхід, їй самій потрібно цілих 8 років.

«За що я люблю тебе, Сьюзен, так це за те, що ти знаєш, чи варто виконувати мої доручення чи ні», - заявляє Барнс, цитуючи слова Стіва.

Як би там не було, саме талант Джобса привів компанію до успіху, завоювавши популярність і довіру серед клієнтів. Недарма Apple порівнюють з церквою. Стів як ніхто інший знав, що потрібно споживачеві, і створював воістину культові продукти. Іншого такого вже не буде.

Читайте також:

Apple придбала стартап з функцією розпізнавання людей
У Мережі з'явилися фотографії кнопок гучності і живлення iPhone 6
Чому iPhone швидко розряджається на холоді і що з цим робити?
Завтра Apple представить нову лінійку MacBook Pro
Захисна плівка не впливає на роботу 3D Touch в iPhone 6s

Коментарі до статті:

comments powered by Disqus