Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
093 11 72 984

098 117 13 17
(сервісний центр)

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00

Apple знайшла спосіб змусити iPhone і MacBook працювати тиждень без підзарядки

Apple знайшла спосіб змусити iPhone і MacBook працювати тиждень без підзарядки

За словами інженерів Apple, застосування цієї технології дозволить істотно підвищити час роботи без підзарядки смартфонів і ноутбуків. Для цієї мети компанія планує випускати паливні елементи досить мініатюрних розмірів. Заміна відпрацьованої речовини буде проводитися за допомогою картриджа. З патенту випливає, що принципова схема розроблялася для MacBook, і не виключено, що подібні прототипи вже існують.

«Джерело палива може містити один з таких компонентів: боргідрид натрію і вода; силікат натрію і вода; гідрид літію та вода; гідрид магнію і вода; боргідрид літію та вода; літійалюмінійгідрід і вода; алюміній гідрид; амін боран; вуглеводень; літійалюмінійгідрід; магнію боргідрид; магнію боргідрид-амін; стиснений газоподібний водень; рідкий водень ».

Система на паливних елементах використовує як джерело енергії одну з вищезгаданих комбінацій речовин, але на відміну від традиційних паливних елементів, разом з нею в комплекті йде і іонно-літієвий акумулятор. Тобто заряду батареї вистачить на заміну джерела в основному блоці виробництва енергії.

Наприкінці серпня повідомлялося, що британська Intelligent Energy зуміла розмістити в стандартному корпусі iPhone 6 водневий паливний осередок, що дозволяє смартфону працювати тиждень без підзарядки. У такому елементі живлення енергія виділяється за рахунок реакції з'єднання водню з киснем повітря.

Експерти вважають, що Intelligent Energy вже тісно співпрацює з Apple, яка збирається в майбутньому використовувати технологію водневих осередків у своїх апаратах. Офіційно представники компанії відмовляються коментувати ці чутки. Однак журналіст The Telegraph помітив в ході візиту до штаб-квартири Intelligent Energy кулькову ручку з готелю в каліфорнійському Купертіно, що лежала на столі одного з топ-менеджерів фірми.

Читайте також:

Інформація про випуск Apple iPhone 6
Стів Джобс пішовши з поста глави Apple, працював над революційним телевізором
Apple найняла колишнього главу з розвитку штучного інтелекту і пошуку з Google
Apple захистила Face ID від конфузу: подробиці
Apple підтвердила проведення конференції WWDC 2014 в понеділок 2 червня о 20:00 за київським часом

Коментарі до статті:

comments powered by Disqus