Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
063 33 265 25

063 022 66 77
067 1 0990 33

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00

Apple побудує перший дата-центр у Китаї

Apple побудує перший дата-центр у Китаї

Apple Inc. створить свій перший дата-центр в Китаї, щоб прискорити роботу сервісів, таких як iCloud, для місцевих користувачів і дотримуватися законів, що вимагають від міжнародних компаній зберігати інформацію всередині країни, повідомляє Bloomberg. 

Новий об’єкт, робота якого буде повністю забезпечуватися відновлюваними джерелами енергії, буде побудований і запущений в партнерстві з Guizhou-Cloud Big Data Industry Co Ltd, йдеться в повідомленні Apple. 

Apple має намір перенести інформацію китайських користувачів на новий об’єкт в найближчі місяці, зазначається в повідомленні компанії. 

Створення дата-центру частково зумовлено новими заходами китайської влади, яка посилює контроль за збором і передачею даних місцевих користувачів. Це може надати уряду КНР безпрецедентний доступ до технологій іноземних компаній. Примус компаній до зберігання інформації всередині країни вже призвів до того, що деякі з них забезпечили провайдерів ресурсів для хмарних сервісів великими потужностями на локальних серверах. 

“Додавання цього дата-центру дозволить нам підвищити швидкість і надійність наших продуктів і сервісів, а також дотримуватися нових вимог, – йдеться в повідомленні компанії. – Apple володіє надійними системами захисту персональних даних і забезпечення безпеки, і ніякі інструменти обходу наших систем захисту не будуть створені”.

Читайте також:

iPhone 6 очолив рейтинг найпопулярніших смартфонів року за версією Krusell
Apple розіслала запрошення на презентацію 9 вересня
iPhone 6s: що ми чекаємо від смартфонів Apple наступного покоління
Фотофакт: більше тисячі людей прийшли подивитися відкриття Apple Store в новому Всесвітньому торговому центрі
Стів Джобс пішовши з поста глави Apple, працював над революційним телевізором

Коментарі до статті:

comments powered by Disqus