Наприклад: iphone 5c 16gb або ipad air
Корзина
(пусто)
 

067 97 88 777
063 33 265 25

063 022 66 77
067 1 0990 33

0 68 422 77 72

Пн. - Сб.: 10:00 - 20:00 Нд.:12-00 - 18.00

Яблочный пирог за $ 555 млрд: почему растут акции Apple?

Яблочный пирог за $ 555 млрд: почему растут акции Apple?

iPhone 6 як не було , так і немає , про iWatch - тільки чутки , інтерактивного телебачення існує лише в умах аналітиків. Так чому ж акції Apple , стрімко ростуть ? На яких дріжджах піднімається яблучний пиріг , який сьогодні коштує вже $ 555 млрд ?

З початку травня папери компанії Apple додали вже більше 12 % і в премаркеті ростуть ще більш ніж на відсоток. Зростання було практично безперервним , незважаючи на відсутність гучних прем'єр. На початку цього тижня Apple , представила оновлені версії двох операційних систем IOS , OS X і нову мову програмування , але навряд чи це стало основною причиною ралі , вважають аналітики Vestifinance . Чарівної датою, в яку вірять інвестори , стане 9 червня.

Спочатку передбачалося , що спліт акцій Apple , відбудеться в червні , але дату пересунули на 6 червня , а торги в новому форматі почнуться 9 червня. Цієї події чекають інвестори. Після того , як акції будуть роздроблені , капіталізація компанії залишиться колишньою , а ось вартість одного паперу опуститься нижче $ 100 , що забезпечить більшому числу охочих можливість придбати шматочок яблука . На такому тлі , біржа чекає продовження ралі по Apple , і відмовляється робити ставки проти компанії .

Сказати однак , що інвестори вірять у продовження росту по паперах Apple , це значить, не сказати практично нічого : любов до " яблучним " паперами нагадує фанатизм. Один великий інвестор поставив $ 60 млн на те , що акції каліфорнійського гіганта переступлять позначку $ 700 в жовтні. Нагадаємо , що абсолютним рекордом для компанії Apple був рівень $ 705 , який був досягнутий у вересні 2012 року. Раніше той же гравець купив 10 000 опціонів колл , які говорять про те , що за цей же час папери досягнуть $ 715 . На це інвестор поставив $ 15 млн.

mdfma

Чи прийшов час скуповувати акції компанії Apple? З одного боку , аналітики піднімають цільові рівні по паперах компанії . Заявила Так Susquehanna Financial Group вже , що чекає зростання до $ 725 і вважає акції недооціненими . В цілому ж аналітики застерігають від різких рухів.

Спліт - лише фінансовий маневр , який не здатний забезпечити новий простір для зростання за відсутності нових імпульсів , які б змусили інвесторів повірити , що капіталізація має ще більш істотно випереджати фінансові результати. Інша справа - розробки компанії. На WWDC був продемонстрований новий мова програмування , який отримав гарні відгуки розробників . Нові версії операційних систем натякають на якийсь оновлення лінійки продукції в найближчому майбутньому. А самі топ- менеджери американської компанії твердять , що рік стане одним з кращих з точки зору випуску нових товарів .

Читайте також:

Майбутнє поруч: топ-10 найперспективніших розробок Apple
Вийшли нові бета-версії macOS, watchOS і tvOS
Топ-6 додатків для iPhone і IPad, що стали безкоштовними в липні
Foxconn нарощує темпи виробництва iPhone X
Recode: презентація нових Mac відбудеться 27 жовтня

Коментарі до статті:

comments powered by Disqus

Товари по темі:

Apple iPhone 4s 8gb Black (Чорний)
Apple iPhone 4s 8gb White (Білий)
Apple iPhone 5s 16gb Gold
249 $
Apple iPhone 5s 16gb Space Gray
279 $